Karrier

VEDD KEZEDBE AZ ÉLETED

CSATLAKOZZ ÉRTÉKESÍTÉSI CSAPATUNKHOZ!

Büszkék vagyunk értékesítési csapatunkra, mivel minden tagja kiemelkedő eredményt produkál, és ezzel egy rendkívül motiváló és produktív környezetet teremt.

Ingatlan referenseink számára átfogó értékesítési támogatást, hatékony marketing és kommunikációs csatornákat, továbbá jogi támogatás biztosítunk a sikeres üzletek számának maximalizálásának érdekében.

Olyan munkatársat keresünk, aki többéves ingatlanpiaci tapasztalattal rendelkezik és hatékony részese lehet értékesítési csapatunknak egy nagy potenciállal rendelkező ingatlanpiacon.

Jelentkezésedhez fényképes önéletrajzot várunk a hr@flottinvest.hu email címen.

INGATLAN ÜZEMELTETÉSI MŰSZAKI MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Belvárosi lakóingatlanok bérbeadásával kapcsolatos felmerülő műszaki és egyéb ingatlan üzemeltetési feladatok ellátására keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • javítási munkák leszervezése (pl. gáz, víz, villany)
  • ingatlanok felkészítése bérbeadásra / értékesítésre
  • ingatlan felújítási projektek irányítása

Elvárások:

  • műszaki szemlélet
  • precíz, pontos munkavégzés
  • angol nyelv előny
  • hasonló munkatapasztalat előny

Munkaidő: 4-5 óra / nap (rugalmas)

Segítünk megtalálni a legjobb megoldást

Lépjen velünk kapcsolatba!

Flott Invest Real Estate Agency
1054 Budapest, Aulich utca 5.
+36 70 429 8933
info@flottinvest.hu

Az Adatvédelmi Tájékoztatót elolvastam és elfogadom. *